agenda
15 juni | 16:00 uur
1 / 1

Lezing met Kadir van Lohuizen

Lezing in De Gang

Fotogalerie De Gang nodigt je van harte uit voor een bijzondere lezing van de gerenommeerde fotograaf en filmmaker Kadir van Lohuizen over zijn project Food for Thought

 

In dit indrukwekkende multimediaproject onderzoekt Kadir de wereldwijde voedselproductie en de rol die Nederland daarin speelt. Aan de hand van verhalen over hypermoderne zaadveredeling tot megaschepen vol soja brengt Kadir de wereldwijde voedselketens in beeld, van Kenia tot China en van de Verenigde Staten tot het Midden-Oosten.

Kadir van Lohuizen is internationaal bekend om zijn diepgravende reportages over thema’s als migratie, klimaatverandering, afvalstromen en voedsel. Hij is medeoprichter van fotocollectief NOOR en heeft talloze prijzen op zijn naam staan. Zijn werk is opgenomen in de collecties van onder andere het Rijksmuseum.

De toegang is gratis, maar aanmelden wordt aanbevolen via deze link. Bij de bar van De Wereld van Jansje kan voor of na de lezing een drankje worden gekocht.

 

Datum: zondag 15 juni
Tijd: 16:00 uur (deuren open vanaf 15:45 uur)
Locatie: Fotogalerie De Gang, Grote Houtstraat 43, Haarlem

 

 

Deze lezing wordt georganiseerd vanwege de huidige tentoonstelling in fotogalerie De Gang: 2024. Landbouw in Transitie van fotograaf David Galjaard voor de Provinciale Atlas. De tentoonstelling is open voor publiek t/m 29 juni in fotogalerie De Gang, Grote Houtstraat 43 in Haarlem. Openingstijden: maandag 12.00-17.00 uur en dinsdag t/m zondag 10.00-17.00 uur (ook toegankelijk via De Wereld van Jansje). Entree is gratis.

onze locaties

Haarlem
Grote Vermaning
Frankestraat 24
2011 HV Haarlem
+31(0)23 3039 411
mail ons
route

-

Heemstede
Kleine Vermaning
Postlaan 16
2101 VH Heemstede
+31(0)23 528 60 36
mail ons
route

anbi | privacy | colofon